Noslēdzot darba nedēļu, grafisks iepriecinājums no Asketic – Rīgas apkaimju karte. Šīs ir mīlestības apliecinājumus ne tikai Rīgai, bet katrai no mūsu pilsētas 58 apkaimēm. Katra ar savu īpašu vārdu, izmēru, raksturu un formu, tās kopā veido mūsu pilsētas rakstu. Līdzīgi kā katrs no mums, ar savu nelielo pienesumu šodien, veido Rīgu par to, kas tā būs rīt.

Kā saka autori: “Savā nelielajā pārdaugavas studijā Šampēterī, mēs strādājām ar Rīgas 58 apkaimju karti un pamazām, rūpīgi iezīmējām to ar burtiem un krāsām”.

Šis tipogrāfiskais un topogrāfiskais eksperiments ir rezultējies elegantā 4 krāsu grafikā – plakātā, kas ir Rīgas labāko meistaru rūpīgs roku darbs, drukāts sietspiedes tehnikā (izmērs 69 x 99 cm). Plakātu pirmais novilkums būs ļoti limitētā 200 eksemplāru tirāžā un pieejams brīdi pirms ziemassvētkiem labākajos Rīgas veikalos. Taču jau šobrīd to ir iespējams iepriekš-pasūtīt miesai.com online veikalā.

"/>

Plikums

Rīgas apkaimju karte

Noslēdzot darba nedēļu, grafisks iepriecinājums no Asketic – Rīgas apkaimju karte. Šīs ir mīlestības apliecinājumus ne tikai Rīgai, bet katrai no mūsu pilsētas 58 apkaimēm. Katra ar savu īpašu vārdu, izmēru, raksturu un formu, tās kopā veido mūsu pilsētas rakstu. Līdzīgi kā katrs no mums, ar savu nelielo pienesumu šodien, veido Rīgu par to, kas tā būs rīt.

Kā saka autori: “Savā nelielajā pārdaugavas studijā Šampēterī, mēs strādājām ar Rīgas 58 apkaimju karti un pamazām, rūpīgi iezīmējām to ar burtiem un krāsām”.

Šis tipogrāfiskais un topogrāfiskais eksperiments ir rezultējies elegantā 4 krāsu grafikā – plakātā, kas ir Rīgas labāko meistaru rūpīgs roku darbs, drukāts sietspiedes tehnikā (izmērs 69 x 99 cm). Plakātu pirmais novilkums būs ļoti limitētā 200 eksemplāru tirāžā un pieejams brīdi pirms ziemassvētkiem labākajos Rīgas veikalos. Taču jau šobrīd to ir iespējams iepriekš-pasūtīt miesai.com online veikalā.